before & after II

niedziela, maja 15, 2016

Hej kochani!
Tak jak obiecywałam już tydzień temu, stworzyłam drugi post beforeafter. Pierwszą część tej serii możecie obejrzeć tutaj klik skromnie mogę stwierdzić, że budziła całkiem duże zainteresowanie ^^ Zobaczymy jak z tą częścią będzie, oby podobnie.
Masa zdjęć, ponieważ był ogrom sesji od tamtego czasu (licząc dokładniej +-27), a ja nie chcę rozbijać już tego na więcej postów ;) Dziś od rana szykowałam zdjęcia i układ - istna katorga przy takiej ilości zdjęć na prawdę... Co ciekawsze po paru miesiącach ogarnęłam się, że z jednej sesji zdjęcia gdzieś sobie wyszły i nigdzie ich nie mam! Ale dzięki Bogu znalazły się tylko niestety chyba nie w oryginalnym rozmiarze [*] 
Doszłam do wniosku, że dużo też nie będę pisać, ponieważ troszkę słów na temat przeróbki zdjęć jest w tej poprzedniej części ;) Poza tym co tu dużo mówić wielkiej magii w tym nie ma, uczenie się metodą prób i błędów. Zebrałam większość sesji (wszystkie, które miałam w wersji czystego rawa), ponieważ nie wszystkie były z folderami bez przeróbki o.O nie wiem czemu? Te zdjęcia chyba sobie robią czasem spacer i nie wracają... Zdjęcia wybierałam w sumie jak leci, bo chodzi głównie o sam efekt before&after, ale jeśli ktoś chciałby zobaczyć konkretne ujęcie z jakieś sesji (linki pod zdjęciami) to proszę podsyłać mi linki np. w kom, a postaram się stworzyć oddzielny post ;)
#89 coraz bliżej 
Także zostawiam Was już i zapraszam do oglądania!
buziaki ♥
Ostatnie 4 sklejki jak wiadomo to jeszcze zapowiedzi ;)
Co sądzicie?


You Might Also Like

9 komentarze

 1. różnice ogromne... ale większość przeróbek na plus ;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. wow, niesamowite jak dużo potrafisz 'wyciągnąć' ze zdjęć! świetna robota, jestem pod wrażeniem :))

  OdpowiedzUsuń
 3. no nieźle, zdjęcia niby zwyczajne a po przeróbce oczu nie można oderwać, meggaa wpis ;*
  http://kariaxv.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia już przed retuszem wyglądają dobrze, a obróbką dodajesz im świetnego charakteru. c:

  OdpowiedzUsuń

zaobserwuj mnie na instagramie @paralume_photos