Blonde princes

czwartek, maja 26, 2016


NATALIA

Co tygodniowe dodawanie postów ostatnio odrobinkę mi nie wychodzi za co bardzo przepraszam, ale to co się ostatnio dzieje w szkole przechodzi samo siebie, a jak człowiek chce zdać z dobrymi ocenami to już tylko siedzieć w książkach i nie mieć życia... Sesja zrobiona miesiąc z kawałkiem temu, w pięknym miesiącu kwietniu kiedy wszystko rozkwita ♥ Nie mogła wyglądać inaczej jak pełna pięknych białych kwiatów, a delikatny diademik dodał jej tylko uroku (zamówiony na allegro).
Sesja pojawiłaby się duuużo wcześniej, ale w poniedziałki mam lekcje z photoshopem i po prostu przez cały następny tydzień rzygam nim dosłownie (nie da się inaczej) i tak w kółko... Ale od czego są długie weekendy? Od odpoczynku i nadrabiania zaległości, przyjemnie było usiąść teraz do photoshopa na spokojnie i dokończyć zdjęcia. Kilka ładnych godzin, które spędziłyśmy razem na sesji dały super efekty. Upatrzyłyśmy sobie drzewka przy maksymalnie uczęszczanej ulicy i mini parczku, czego nie widać, ale widownie miałyśmy pokaźną... Pozdrawiam Panią, która jadąc na rowerze nie mogła się napatrzeć i ciągle odwracała głowę w efekcie czego o mało nie wpadła na schody XD 
Jest to jedna z sesji, które bardzo chciałam stworzyć. Odhaczamy!
Jeszcze w sumie lekko ponad 2 tygodnie i laba! W końcu :) A co za tym idzie więcej ciekawszych sesji, bo pomysłów mam już pełno i dodatkowo zapewne będę szukać modelek! 
#1 dzień
Nie zanudzam już, miłego oglądania kochani!
buziaki ♥

Obowiązkowo także backstage ;) Mam nadzieję, że Natka się nie obrazi, ale to byłby grzech gdyby się nie pojawiły tutaj! 


Nikon D5000 i Nikkor 50mm 1.8

You Might Also Like

12 komentarze

zaobserwuj mnie na instagramie @paralume_photos