Old Times

środa, czerwca 15, 2016

KAROLINA

Witam Was po najdłużej przerwie jaka nastąpiła na moim blogu, nie mogę uwierzyć, że to aż 3 tygodnie... Wszystko niestety spowodowane było szkołą i poprawianiem ocen na koniec roku, od dwóch tygodni czuje już wakacje i to był problem żeby sprostać zaliczeniom, ale na szczęście już mam wolne. Przychodzę z bardzo dobrymi wiadomościami :) Od tego weekendu jestem już tutaj na stałe z ogromną ilością zdjęć, które chcę Wam pokazać oraz mnóstwem pomysłów i terminów na kolejne sesje!
Generalnie miała być inna kolejność sesji, ale że był mus do przerobienia tej także ona pojawia się pierwsza. Są to zdjęcia z projektu szkolnego realizowanego na Zamku Królewskim w Warszawie, na który udało mi się załapać :) Jestem bardzo zaskoczona tak owocnymi i ciekawymi efektami, ponieważ nie byłam nastawiona na taką ilość dobrych ujęć z tej sesji. Chyba powinnam bardziej wierzyć w siebie ;D To już druga taka tematyczna sesja z Karotką i druga, która równie mocno zachwyca co poprzednia (sesja na Halloween). Gościnnie kolega z klasy Michał, któremu dziękuje za zezwolenie na publikację :)
Jestem na siebie zła, ponieważ nie dopilnowałam pewnych szczegółów, ale co zrobisz gdy musisz pstrykać najszybciej jak się da, bo zaczęło wiać tak, że mało głów nie oberwie i deszcz także nas polubił...?  Powinnam częściej robić sobie takcie treningi na szybkość haha
Kolejną dobrą wiadomością jest to, że na sesję za tydzień poszukuję modelki do duetu z moją kochaną Karoliną ♥ czekam na zgłoszenia!!!

Już zostawiam Was ze zdjęciami :) dajcie znać, które ujęcia najbardziej się podobają!
Osobiście mam kilka perełek z tej sesji z czego jedna pojawiła się na wystawie w Zamku Królewskim *dumna* serdecznie zapraszam :)
buziaki ♥***

Nikon D5000 i Nikkor 50mm 1.8

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Wow ! Jakie świetne zdjęcia ! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne zdjęcia! bardzo klimatyczne :)

  http://skcreateanddesign.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. wspaniała sesja! bardzo klimatyczne ujęcia <3 fajnie kontrastują ze sobą - na niektórych - ciemny strój modelki i białe tło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wspaniałe zdjęcia!
  Zapraszam do mnie! - http://photopasja23.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

zaobserwuj mnie na instagramie @paralume_photos