Golden Meadows

sobota, lipca 04, 2015

WERONIKA
Oto najnowsze nowinki, sesja nad sesjami, spełnienie mojej wizji i wszystko tylko w jeden dzień! 35km na nogach, nie polecam. Na piechotę do Buszkowic i wracać przez Krzczonowice mmm... trip życia jak nic. Dzięki Marcin! Mimo wszystko czas spędzony w cudownym gronie, było warto. Ta sesja miała dopełnić tamtą, a ja czuję jakby była tym wielkim boom tą, która nie może być dopełnieniem a tematem przewodnim do kontynuacji. Włożyłam w nią całą siebie i trochę więcej, dosłownie! Ta sesja jest całkowicie moja i będzie długo tą najbliższą sercu, zakochałam się w tych zdjęciach już podczas ich robienia. Wszystko dokładnie tak jak chciałam jak sobie wyobraziłam, rozpiera mnie duma XD Wybrać te zdjęcia, które się ukazały z całej sesji było trudno, bo wszystkie wyszły cudownie! Backstage także wyjątkowo obszernie! Zdecydowanie ten post pobił tamten kilkakrotnie przynajmniej haha. Są tutaj same perełki dla mnie, mały suprise na koniec postu ;)

I jeszcze lepsza nowina dla tych, którzy chcieliby się umówić na sesję. Zostaję jeszcze tydzień w Ćmielowie i bardzo chętnie wybiorę się na jakiekolwiek sesje :) Wszystkie info na prywatnym fejsie! Zapraszam!

Wystarczył jeden nowy post i już zbliżamy się do 9k wyświetleń!W TYM I PRZYSZŁYM TYGODNIU JESTEM DOSTĘPNA W ĆMIELOWIE I OKOLICACH !!! ZAPRASZAM NA SESJE
 (woj. Świętokrzyskie)

SESJE NA TERENIE WARSZAWY !!!
Z A P R A S Z A MBEZ BACKSTAGE'U BY SIĘ NIE OBYŁO ^ ^I NA KONIEC JESZCZE MAŁY SUPRISE (wiem wiem najdłuższy post jaki tutaj napisałam i zanudzam strasznie, ale bez tego się nie obędzie) MAM NADZIEJE, ŻE NIE ZABIJĄ MNIE ZA TO HAHAHAHA + jak widać nigdy nie mam ograniczonej liczby modeli i modelek na sesji :)
KOCHANI MOI BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TAMTEN CUDOWNY DZIEŃ! You Might Also Like

2 komentarze

  1. Świetne zdjecia :)
    Pozdrawiam :)

    http://dariamitoraj.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

zaobserwuj mnie na instagramie @paralume_photos