Gentleness

czwartek, lipca 02, 2015

WERONIKA
Pierwsza sesja wakacyjna! W upalny dzień walka ze słońcem wyczerpuje bardzo... Ale za to ile miejsc sobie zwiedziłam hoho! Opłaca się często wyjeżdżać za Warszawę :)
Pierwsza wspólna sesja z Weroniką i to nie koniec! Niedługo efekty także kolejnej sesji (takiej dopełniającej efekty tej pierwszej) mam nadzieje, że będzie równie obiecująco jak po tej części! Cudowna ekipa to podstawa i tutaj dziękuję bardzo Marcie, która dzielnie męczyła się z blędą i Danielowi, który równie dzielnie nadawał atmosfery tejże sesji i robił zdjęcia z ukrycia luf wery macz kochani. Oby więcej takich wyjść :)
Z dumą mogę stwierdzić, że nie ma tutaj zdjęcia, które było by nieudane czy nie takie jak chciałam. Wyszły idealnym odwzorowaniem tego co sobie wymyśliłam. Sesja na 6!
W sprawie pytań na asku - jeśli ktoś boi się, że nie wyjdzie wyjściowo na zdjęciach, to niech się nie przejmuje i pisze do mnie raz dwa póki jeszcze jestem w Ćmielowie i mogę umówić się na sesje!!! Halo halo koleżanko z aska czekam :)


BTW. już mamy ponad 8k wyświetleń, bardzo się cieszę! I dziękuję wszystkim, którzy wchodzą tutaj i czytają oraz oglądają moje prace :)W TYM TYGODNIU JESTEM DOSTĘPNA W ĆMIELOWIE I OKOLICACH !!! ZAPRASZAM NA SESJE
 (woj. Świętokrzyskie)

SESJE NA TERENIE WARSZAWY !!!
Z A P R A S Z A M

perełka na sam koniec *-*


Daniel Photography XD 


wyśmienicie bogaty backstage!

You Might Also Like

2 komentarze

zaobserwuj mnie na instagramie @paralume_photos