Black & White

wtorek, grudnia 29, 2015

SYLWIA


Pierwsza sesja z Sylwią od wakacji, pierwsza ale nie ostatnia :) Zrobiłyśmy jeszcze jedną, którą także niebawem zobaczycie na blogu. Ta jest dość wyjątkowa, ponieważ pierwszy raz zdecydowałam się opublikować tylko czarno-białe zdjęcia. Mam oczywiście wersje kolorowe, ale czarno-białe mają to coś ;) robią większe wow jakby porównać ze sobą obie wersje, ale to może kiedy indziej. Z postami w grudniu bardzo obficie, a tu pełno pomysłów na posty. Niestety z niektórymi nie zdążę... Podsumowanie 2015 pojawi się w styczniu, ponieważ nie mam przy sobie wszystkich zdjęć z całego roku oraz mój laptop robi jakieś fochy ostatnio i zaczynam się bać zostawiać tu jakichkolwiek zdjęć na dłużej...

Coraz bardziej każda sesja jest dla mnie wyjątkowa, ale też pracochłonna. W każdą następną wciągam się bardziej i bardziej. Czasami spędzam ponad 3h na sesji później drugie tyle przy komputerze żeby te zdjęcia były takie jakie sobie wyobraziłam dokładnie. Gdy już później je oglądam mogę śmiało powiedzieć, że jestem z siebie dumna :) Tworzyć takie prace z cudownymi osobami jest naprawdę przyjemnie, nie liczy się to czy się wyśpisz czy później będziesz padać na twarz ze zmęczenia i spać resztę dnia, liczą się efekty! Czasami się zdarzy (co ostatnio często mi się zdarza) zgubić coś podczas takiej sesji... co posiałam? uwaga! blendę, a ja bez blendy jestem jak bez ręki praktycznie... Ale są też tego plusy - kupię sobie większą haha. Ostatnie dni tego roku były i jeszcze będą bardzo pracowite dla mnie, codziennie sesja lub dwie - trochę tego mam do obrobienia jeszcze także nowości będzie ogrom! 


ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA ZDJĘĆ W PEŁNYM ROZMIARZE - KLIKAMY ZDJĘCIE (widok lightbox)27 grudnia - 2 stycznia przyjmuję chętne osoby lub pary na zdjęcia na terenie Ostrowca Św/Ćmielowa i niedalekich okolic. Jeśli macie jakiekolwiek pytania co do sesji itp. link do mojego fanpage znajduje się na końcu postu. Nie gryzę, śmiało piszcie :)
FANPAGE         |       ASK         |       PHOTOBLOG         |       INSTAGRAM


Nikon D5000 i Nikkor 50mm 1.8


You Might Also Like

4 komentarze

 1. Podziwiam że nadal utrzymujecie razem kontakt, robisz coraz lepsze
  zdjecia, widać progres xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leci już 6 rok :) dla chcącego nic trudnego, a taka przyjaźń jest wspaniała :) Dziękuję!

   Usuń
 2. Genialne zdjęcia :)
  Pozdrawiam :)

  http://dariamitoraj.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

zaobserwuj mnie na instagramie @paralume_photos