Golden Leaves

czwartek, listopada 05, 2015
ANGELIKA


Jesień to pora kiedy dookoła jest tak wiele kolorów, że ledwo można je wszystkie odróżnić. Mimo tak przyjemnej kolorystyki na zewnątrz jest to najbardziej przytłaczający czas, nic się nie chce, ciągle chodzimy nabuzowani, słońce deszcz słońce deszcz... Taka jest jesień. Migrena czy nie migrena albo zaraz łapie typowo jesienna chandra... Ciepła kawa, kocyk, świeczka zapachowa i czego chcieć więcej? Wyśmienitych lodów oczywiście! :3 To jest mój typowy zestaw na jesienne wieczory przy photoshopie. 
Kiedy nie chce się nigdzie wychodzić, ale równie bardzo nie chce się siedzieć w domu... Kiedy przydarzają nam się najgorsze rzeczy, kiedy nasz humor jest bardziej niż okropny, kiedy wszystko nas drażni (nawet jeśli tylko ktoś obok oddycha), kiedy tylko Adele utrzymuje nas w stanie stabilizacji emocjonalnej żeby nie było gorzej - wtedy widać jesień w pełnej odsłonie, ALE ... są momenty w piździerniku czy listopadzie kiedy można oderwać się od jesiennej chandry! Czyli co? Mnie ratują sesje, sesje? Tak właśnie! Jest to godzina czy dwie kiedy mogę się totalnie wyluzować, zapomnieć o wszystkich złych rzeczach, które dopadły mnie niedawno. Jestem wtedy zupełnie inną wersją siebie (co chyba osoby spod Bliźniąt mają we krwi) po prostu, ta lepsza wersja dochodzi wtedy do głosu. 
Ta sesja dodała mi energii, dała porządnego kopa w tyłek na ogarnięcie, pozwoliła nabrać rozpędu aby zamknąć zły dział życia i iść do przodu. Było niesamowicie pozytywnie, Angelika jest bardzo otwartą i kontaktową osobą, z którą świetnie się pracowało! Jak na pracę z obcą osobą to była pierwsza tak pozytywna praca, jestem mile zaskoczona :) 

I tutaj czas na ogromne podziękowania dla cudownej MARTY za pomoc z doświetlaniem! Jestem pełna podziwu za to, że sama dawała świetnie okiełznać mojego 2metrowego potwora [czyt. blendę]! A teraz zostawiam Was ze zdjęciami, bo znając życie nawet połowa nie dotarła do końca tekstu HAHA przepraszam za takie przynudzanie, ale raz na tydzień mogę :)
Nie patrzeć na to, że są nieostre! Te ujęcia mają coś w sobie co mnie urzeka ♥

***

FANPAGE         |       ASK         |       PHOTOBLOG         |       MAXMODELS 
Nikon D5000 i Nikkor 50mm 1.8

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Jak dla mnie bardzo słabo. Jakoś nie przyciąga niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sorry XD na przyszłość podpisuj się pod swoją wypowiedzią chyba że nie masz na tyle odwagi :)

   Usuń
 2. Bardzo słabo, 0/10. Fatalnie dobrana modelka, pomysły na zdjęcia całkiem spoko, ale widzę takie już u ciebie dziesiąty raz. Są bez treści, o niczym nie mówią...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dobierałam modelki, ponieważ była to sesja zleceniowa więc jeśli nie znasz wszystkich szczegółów sesji to nie wypowiadaj się w ten sposób :) nie każdemu się musi podobać, ale dziesiąty raz nie ma tu tego samego, na przyszłość licz dokładniej ;)

   Usuń

zaobserwuj mnie na instagramie @paralume_photos