The Heart Wants What It Wants

poniedziałek, lutego 09, 2015

KAROLINA

Wczorajsza sesja w 1/3 swojej okazałości dopiero. Sztosik!!! Nie potrafię przestać oglądać tych zdjęć. Jestem mega dumna :3 I aktualnie mam nową najlepszą sesje 2015 wowowow. Przekonałam się do sesji zdjęciowych w zimę - duuuuuży sukces tego roku.

Jutro zaczyna się pełen maraton mam cały tydzień sesji, praktycznie dzień po dniu. Zobaczymy jak się wyrobię HAHA jednej sesji nie obrobiłam w 2/3 nawet a tu kolejna zaraz i następna po niej! To się nazywa napięty grafik xD
Do tego trzeba spiąć dupkę z nauką! O taaak podstawy fotografii i hiostorio ubóstwiam was!

Osobiście polecam cienie z brokatem w żeliku z Claire'sa, testowane na tej właśnie sesji. Jeden dość no cóż duży minus to to, że tego żeliku nie jest jakoś dużo, właściwie to jest go tak mało, że prawie cały srebrny odcień wykorzystałyśmy na parę oczu HAHA, ale nie załamujmy się jest jeszcze 4 inne odcienie w zestawie (ewentualnie 9 zależy jaką paletkę się kupi) chociaż cena niestety jak na nowy towar przystało 19.90 lub 39.90 co jest kompletnym szaleństwem, ale w sumie można poczekać na przeceny :) Mimo wszystko naprawdę SUPER przydatna rzecz i łatwa w nakładaniu!

PHOTOBLOG
ASK
FP
 zakochałam się

You Might Also Like

1 komentarze

zaobserwuj mnie na instagramie @paralume_photos